Potts o návratu Connora do Primeval: New World

Rozhovor Andrew Lee Pottse pro kanadský kanál SPACE, o jeho roli Connora v úvodní epizodě Primeval: New World

Pott sdělil pár tipů na to, co fanoušci mohou očekávat, a nadhodil možné pokračování v seriálu po první epizodě. "Zpočátku se Connor objeví v první epizodě s Evanem Crossem, který je novým vůdcem týmu. Jsem tady, abych dostal zpět něco, co ke mě patrí. Pokud jde o zbytek série, nemůžu z toho zatím odejít, zatím ještě ne."

13 dílná série bude mít premiéru na kanadském kanálu Space na podzim letošního roku. Ve Velké Británii by se měl seriál vysílat koncem roku 2012.

Spousta známých tváří v novém seriálu Primeval: New World

Jak možná asi víte, chystá se nový seriál pro kanadský televizní kanál SPACE s názvem Primeval: New World. Jedná se o spin-off původního anglického seriálu Primeval. Momentálně už je ve výrobě ve Vancouveru. Co je ovšem důležité pro nás fanoušky Hvězdné brány je to, že se k němu připojilo několik lidí z SG. Již nějakou dobu se ví o Martinu Woodovi (režisér a producent SG-1 a SGA), který se stal výkonným producentem nové série, o Andy Mikitovi (režisér a producent všech tří sérií SG) a Amandě Tapping (Samantha Carterová), kteří budou režírovat epizody první série. Nyní se v oficiální tiskové zprávě uvádí, že hlavní mužskou roli ztvární herec Niall Matter. Možná ho neznáte, ale zahrál si ve dvou epizodách Atlantidy poručíka Kempa. Ve zbytku obsazení je například Sara Canning (Vampire Diaries), Miranda Frigon (Sanctuary, Heartland), Geoff Gustafson (Supernatural) a další. Kromě toho by se tam měl objevit i britský herec z původního seriálu, Andrew Lee Potts, který si zopakuje svou roli Connora Templa. Určitě to bude zase možnost vidět více lidí z SG pohromadě.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!